Big data k vašim službám

API, integrace, vlastní nástroje. Naše datová základna nemá svým rozsahem ani kvalitou obdoby. Společně s našimi partnery vymýšlíme, jak data v rámci digitalizace použít pro úsporu zdrojů i tvorbu skvělé zákaznické zkušenosti.

Dataligence

Tržní standard

Aplikace CenováMapa.org a Valuátor PRO jsou dnes tržním standardem. Na naše postupy a proces hodnocení nemovitostí dohlíží ČNB a náš model akceptuje.

Integrace + API

Pomocí moderního REST API jsme schopni data, co vás zajímají, dostat přímo do vašeho systému. Jakou službu na nich postavíte, je na vás.

Datová laboratoř

Máme jedinečné informace nejen o cenách nemovitostí v ČR, za kterou jsou tisíce hodin lidské i strojové práce. Často teprve poznáváme, co všechno nad daty můžeme vytvořit. Partnerům tak dodáváme jak jednorázové analýzy zaměřené na jejich potřeby, tak dlouhodobé projekty.

DataligenceData z realitního trhuMarketingová dataOnlinebankovníproduktÚspora nákladůPersonalizaceNový byznys

Co je dataligence

Dataligence je jedinečná datová platforma, která vám pomůže srazit náklady a připravit inovativní online produkty. Jak? Skrz flexibilní API vrstvu dokážeme vaše systémy obohatit o jedinečná data z nemovitostního trhu, která můžete využít pro marketingové i obchodní účely a výrazně zrychlit procesy související třeba s vyřízením hypotéky. Dataligence pracuje s nejrozsáhlejší a nejkvalitnější databází informací o nemovitostech v České republice. Obsahuje statisíce transakčních a nabídkových cen z celé republiky a další klíčové informace o bytech, rodinných domech i komerčních budovách.

Takto Dataligence využívají naši klienti – co vymyslíme společně?

Scénář 1 - Banka chce inteligentně segmentovat své klienty

Díky Dataligence může banka chytře a efektivně oslovit své klienty. Umíme klientskou databázi obohatit o data z katastru, takže banka může proaktivně nabídnout výhodnou hypotéku na investiční byt. Nebo třeba úvěr na rekonstrukci stávajícího bydlení, protože ví, v jak starém objektu klient bydlí.

Dataligence 1

Scénář 2 - Pojišťovna chce automatizovat zřízení pojistky

Dataligence může pojišťovně posílat pravidelně údaje aktuální hodnotě pojištěné nemovitosti. Klient tak při uzavření pojistky online nemusí nic vyplňovat, vše se dotáhne automaticky. Zároveň pojišťovna pro klienta sama hlídá, že nedojde k podpojištění z důvodu rostoucích cen. Pojistka se totiž sama upraví na cenu podle našich dat.

Dataligence 2
Bank Contact

Datový motor vašich digitálních produktů

Chcete Dataligence využívat? Ozvěte se nám.